Ateliér

Každý produkt prejde našimi rukami. Na to, aby vznikol dôkladne vypracovaný dizajn je potrebné množstvo úkonov. Pri ich výrobe používame prémiové materiály, ktoré máme odskúšané a vieme, že vydržia.

Našim cieľom je vytvoriť hodnotný kúsok, ktorý si obľúbite a pri správnej starostlivosti vás bude tešiť dlhú dobu.

Na výrobu používame talianske usne a približne 95 percent textilného materiálu, ktorý využívame, nakupuje vo forme zvyškov od rôznych firiem. Vďaka upcyklácii tak dávame druhú šancu kvalitnému materiálu, ktorý by si inak nenašiel ďalšie využitie. 

„Rada opravím aj staršiu vec z našej dielne, ktorá je ešte funkčná. Snažím sa byť ohľaduplná k prírode. Naše produkty vznikajú na objednávku, netvoríme tak ďalší odpad.“  Zuzana.

Finalizácia, zatretie hrán, voskovanie a dôkladná kontrola – až potom môžeme kabelku odoslať zákazníkovi. Každý produkt je starostlivo zabalený, aby sa k vám dostal nepoškodený.

V ateliéri prejdú všetky produkty našimi rukami. Je to množstvo úkonov, ktoré sú potrebne, aby boli dôkladne vypracovane. Používame materiály, ktoré mame odskúšane a vieme, že vydržia. Našim cieľom je vytvoriť hodnotný produkt, z ktorého sa budete tešiť dlhu dobu.

Na výrobu produktov používa väčšinou talianske usne a gro textilného materiálu, približne 90 percent, nakupuje vo forme zvyškov od rôznych firiem. Vďaka upcyklácii dáva druhú šancu kvalitnému textilu, ktorý by si nenašiel iné využitie. 

„Rada opravujem staré veci, ktoré sú ešte funkčné. Keď mi niekto napíše, že má odo mňa kabelku spred ôsmich rokov, je s ňou veľmi spokojný, ale vyšúchalo sa mu povedzme uško a chce novú, ja ho poprosím, aby mi poslal fotografie a pozriem sa na to, či sa ešte dá opraviť.“ Zuzana.

Finalizácia, čistenie, zatretie hrán, balzamovanie, až potom môžeme kabelku poslať zákazníkovi. Každý produkt je starostlivo zabalený aby sa k vám dostal nepoškodený.

Updating…
  • Žiadne produkty v košíku.